محل تبلیغات شما

وقتی راجع به عینک نوشتم سهیلای عزیز برایم کامنت کذاشت که شماره چشم ها با هم فرق می کند و من حتما باید بروم پیش چشم پزشک تا عینک نزدیک بینی را درست برایم تجویز کند. 

اما آقا دور و بر من فقط یک مرکز بینایی سنجی هست که صبح زود باید بیدار بشوی قبل از باز شدن در درمانگاه بیرون توی صف بایستی تا نوبت بگیری که اصلا در حوصله من نبود و بقیه جاها هم حوصله ترافیک ندارم. لذا ابتکاری کردم که بدون  زدن از خواب نوشین صبحگاهی، توی صف ایستادن، کل کل سر زنبیل گذاشتن بقیه، رفتن داخل و پیدا کردن کارت اعتباری از داخل کیف شلوغ و کشیدن آن و مقدار متنابهی سلفیدن پول و شاید قیافه بد عنق مسوول پذیرش را تحمل کردن و بعد رفتن داخل و شاید یک دکتر بد عنق بی خواب را هم تحمل کردن و از یک سوراخ به جای نامعلوم نگاه کردن و نسخه گرفتن و پیدا کردن یک عینک فروشی که هم عینک هایش خوب باشد و هم قیمت هایش و هم خوش قول باشد و هم کارش خوب که عینک کج و معوج تحویلم ندهد  و تازه گشتن از میان آن همه عینک که سبک باشد پایه هایش که روی دماغ قرار می گیرند اذیت نکند و . و بعد هم هی نگران خش افتادن عینک موقع تمیز کردن و نگران شکستن شیشه و  . و  دوباره روز از نو روزی از نو بودن را نداشتم یک ابتکار به خرج دادم رفتم مغازه خنزر پنزری توی امیرآباد دوتا عینک یک شکل برداشتم یکی با شماره چشم راست و دیگری با شماره چشم چپ. بعد فروشنده شیشه سمت چپ عینکی که برای چشم راستم را گرفته بودم را از عینک مربوطه در آورد و شیشه ای که متناسب با چشم چپ بود را به جای آن انداخت . حالا یک عینک به قیمت 24000 تومن دارم که هر شیشه آن متناسب با چشم مربوطه است و مثل هلو می بینم و نگران ضعیف تر شدن چشم هایم نیستم

اصلا انگار دکتر شدن کار خیلی راحتی است 

من و بازسازی و دیگر هیچ

پیش از آنکه بیافتم Before i fall

یک ابتکار از نوع کاملا ایرانی

عینک ,هم ,یک ,چشم ,شیشه ,نگران ,کردن و ,شماره چشم ,و هم ,از نو ,رفتن داخل

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

زهی ♥♥ حرف دلم ♥♥